Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

22 Ekim 2010 Cuma

Ata'mızın Çocukları Evime Neşe Kattılar!!!!!!!

Evde ilgi isteyen iki çocuk olunca, anne olarak yapmak istediğimiz birçok şeyi maalesef hep ertelemek zorunda kalıyoruz.Bunlardan biri de çok sevdiğim bloğum.Uzun zamandır güncelleyemedim.Artık şeytanın bacağını kırma zamanı geldi. Sizlere daha fazla zaman ayırmaya çalışacağım.Umarım geçen hafta ziyaretime gelen minik Atacan Anaokulu'nun çocukları (aralarında prensesim de mevcut) bana şans getirirler.Bunun aksini düşünmek mümkün mü? Hepsi birbirinden şekerdiler.


Çocukların ziyaret sebebi, okulda işledikleri ''Ben ve Ailem '' konusunu görerek ve yaşayarak pekiştirmekti. Bu nedenle geçen yıl eşimin doğum günü için hazırladığım ve kızımın gözü gibi koruduğu minyatür '' Tansel Ailesi'' de masada yerini aldı.

Ayşe öğretmene ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Herbir çocukla tek tek ilgilendi.Kim tabağındakileri bitirdi, kim bitirmedi,kim meyve suyunu içti ,kim içmedi....hatta odada oynarlarken dahi onları yalnız bırakmadı.Anlayacağınız kendisi ikramlardan yemeyi bırakın tadamadı bile.

Kızım öğretmenini neden çok sevdiğini şimdi daha iyi anladım.Güler yüzlü olması ve çocuklara anne şefkati ile bakması onlara güven aşılıyor.

Kendisine ve Atacan ailesine tekrar tekrar teşekkür ederim......
Şimdi gelelim son anda çekilen ikramların fotoğraflarına. Bu tarif ile hazırladığım brownilerin üzerlerine ganaj sıktıktan sonra renkli şekerlemeler ile süsledim.
Poğaçalarda ise ,son zamanlarda sıkça yaptığım pastane poğaçası tarifini kullandım.Puf puf yumuşacık oluyor....
Tüm Çocuklar her iki ikramı da severek yediler.....Afiyet bal şeker olsun Ata'mızın Çocuklarına.......

NOT: Çocukların fotoğraflarını facebook sayfamdan inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pasta Diyarı © Ocak-2015. Destek-Blogger

Blog design-Tasarım-GÜL TASARİM