Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Aralık 2012 Cumartesi

TEŞEKKÜR PASTASI

Yamanlar Özyurt Koleji  PDR bölümünden sevgili Saime Öğretmen , biz velilere 8 haftalık ''7-19 yaş Aile Eğitim Programı '' düzenledi. Yetişkinliğe doğru adım atan çocuklarımızın ergenlik dönemini sağlıklı yaşayabilmeleri için, onlarla nasıl iletişim kurmamız gerektiğini, çatışma durumunda ortamı germeden sorunları nasıl çözeceğimiz gibi daha bir çok faydalı bilgiler aktarıldı.
8 haftanın sonunda  küçük bir kutlamayla sertifikalarımız dağıtıldı.Tüm katılımcıların adına ben de teşekkür pastamızı hazırladım.
Saime Öğretmenimize buradan sıkılmadan dinlediğim güzel ve yararlı semineri için bir kez daha teşekkür ediyorum.Bir sonraki eğitimlerde görüşmek dileğiyle.....

2 yorum:

  1. Canım arkadaşım bu ne güzel bir pasta, ne hünerli ne marifetli ve gönlü güzel, kendi güzel bir arkadaşım oldu ve 2012 de başıma gelen en güzel şey seni tanımak oldu arkadaşım:))
    Dilerim yeni yıl sana ve ailene sağlık, mutluluk ve huzur getirsin, dilediğin her şey olsun, seni seviyorum ve kocaman öpüyorum:))

    YanıtlaSil
  2. O senin gönlünün güzelliği canım arkadaşım.Senin gibi samimi, içi dışı bir olan, dost canlısı bir arkadaşım olduğu için asıl ben şanslıyım.Umarım dostluğumuz bir ömür boyu sürer.
    Öptüm canımın içi.....

    YanıtlaSil

Pasta Diyarı © Ocak-2015. Destek-Blogger

Blog design-Tasarım-GÜL TASARİM