Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Kasım 2015 Pazar

Pakmaya Ramazan Etkinligi
Merhaba Arkadaşlar,
Gecikmiş bir etkinlik yazımı nihayet yayınlayabileceğim. Ramazan ayının son günlerinde sevgili Pakmaya ekibi Tepekule Yemek Okulunda bizler için keyifli bir etkinlik hazırlamış. Hem Pakmaya'nın zengin ürün yelpazesi hakkında bilgi sahibi olduk hem de lezzetli bir iftar yemeğinde blogger arkadaşlarımızla hasret giderme fırsatı bulduk..


PAKMAYA bildiğiniz gibi yılların markasıdır ve maya deyince ilk akla gelen isimdir. Geniş ürün yelpazesini görünce açıkçası şaşırdım ve bir o kadar da sevindim. Doğal ve katkısız olması beni ayrıca mutlu etti. Yerli malı olması cabası.....


Pakmaya'nın tüm ürünlerini BURDAN inceleyebilirsiniz


Bu etkinlikte boş durmadık elbette. En zevkli ve en sevdiğimiz işi yaptık. Pakmaya ürünleriyle tatlı, pasta, kek, cheesecake ve daha neler neler hazırladık. Ben ev halkının en sevdiği Alman usulu Mermer Kekimi yaptım. Arkadaşlar ve Pakmaya ekibi tarafından beğenilmesi beni ayrıca mutlu etti.
Bu tariflere ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz Pakmaya Mutfağın Yıldızı sitesini mutlaka ziyaret edin. 


Fotoğraftan da anlaşıldığı gibi, biz etkinlikten çok keyif aldık.


Bu güzel organizasyon için genç, güler yüzlü, inanılmaz enerjik Pakmaya ekibinden Elif Hanım'a, Tuba Hanım'a, Deniz Hanım'a ve etkinliği organize eden Dilara Hanım'a çok teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pasta Diyarı © Ocak-2015. Destek-Blogger

Blog design-Tasarım-GÜL TASARİM